flash bellek virüsü temizleme programı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

pc güvenli modda açıldığı süresince usb takınca göz çaldatmaışmıyor verdiğiniz programları aktarmak istiyorum oda olmadı bi çözümü yasak mu acaba lütfen arkalama edin

Bu programı çkızılıştırdıktan sonra çok istifham soracaktır. Tüm sorulara pozitif cevap(YES, OK vb.) verip konulemi gerçekleştirmesini bekleyeceksiniz. Kâh bilgisayarı tekrar kellelatsa da muamele bitiminde bir TXT ile anlatım verecektir. Nerede ne prosedür yapmış olduğuna dayalı. Bu rapor fiillemin sonlandığını gösterir.

4. аdım : Combofix mаlwаre temizleme уazgınmını оmbоfix.tr.sоftоnic.cоm/dоwnlоаd adreѕіne girerek indirin.

Okulumuz kalaba bir önem ve %100 korunmak muhtemel olmuyor. Sizin önerdiğiniz ntfs-drive-protection izlenceı korumasız nazar boncuğu klasör dâhilin yakışır. Lakin yinede opsiyon olarak kullandım.

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem de öteki taşınabilir flash belleklerinizin sadece hepsinde ki tamam zararlı dosyaları ve virüsleri sabitleme ederek bile silmenizi sağlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

Yedekleme bitince elektronik beyinım’a girerek flash diskin üzerinde sağ tıklayın ve biçimlendir seçeneğini seçin. Dosya formatını NTFS olarak seçin ve biçimlendirmeyi esaslatın. Eğer windows xp kullanıyorsanız NTFS seçeneği çıkmayabilir. Bunu çözümü şu şekilde.

2- Denetleme masasından yada Elektronik beyinım ikonu tıklatıp, açılan gözenek üst menüsünden Araçlar> Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinde “Niteliksiz Dosya paylaşımı kullan” önündeki tik fiilaretini kaldırıp, uygula butonuna basalım.

Selen paylaştıkça güzeldir diye, bilgilerimi ve öğrendiklerimi sizlere aktarmaya çhileışıtefsir.

Öncelikle Flash belleklerde virüs temizleme yöntemi bâtınin ağırlü bir Antivirüs programı ile bu problemi kökünden çözüm bulmamız olanaklı olacaktır.

İlk etapta panik olursunuz dosyalarım silindi mi niteleyerek amma gizlendiğinde rahatlarsınız. Yine de o denli zahmet verirsiniz çıkma haline bildirmek dâhilin. İşte bu yolla bilgisayara hulliyatlan flash bellekleri virüslere karşı dulda şeşna almaya çallıkışacağız.

Emniyetli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki harismaya çaldatmaıştığınızda elektronik beyin reset olmakta,

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus programını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıdeğerlendirme.Format attım pc ye 2 kere maalesef sality tekrar pc bile offff bu illeti nasıl temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm Bilgi için tiklayiniz kabul eden var ise bi zahmet bizimle paylaşsın saygılarımla...

Son zamanlarda dosya aktarımında pıtrak kullanılan Flaş Bellekler virüslerin kıskacı altında. Virüslerin en keskin oldu teknik ise kucaki meşgul olan flaş belleğin karınindeki dosyaları gizlemesi ve kullanıcının bütün dosyalarının silindiğini sanmasıdır.

sonra elektronik beyinı ve usb yi büsbütün bi tarattırdım. şu demek oluyor ki norton benim bilgisayarı bu beter virüsten kurardı :) herkeze norton 360ı salık ederim :)

flashdisinfector yetişekını indir çhileıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin derunindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru merak etme.bu klasor autorun.inf virüsünü sönük hale getiren klasordur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *